Kariyer

YSS Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik Anonim Şirketine hoş geldiniz.

Uluslararası muhasebe ve mali müşavirlik hizmeti veren büromuz size ne gibi olanaklar sunabilir:

  • Yurtiçi firmalarımıza alışılmış muhasebe hizmetlerinin yanında, yeni gelişen muhasebe standartları anlayışı çerçevesinde mesleğe yöneliş ve yürütme.
  • Kendine güven çerçevesinde mali müşavirlik mesleğinde kararlı iş anlayışı ve büromuzda görev alma.
  • Gelişen muhasebe standartlarında ileri düzeyde raporlama alanında çalışma.

Uluslararası muhasebe, mali danışmanlık ve raporlama standartları alanında doğan ihtiyaçlar. Bireylik, kendini yenileme ve geliştirme, uluslararası çalışma anlayışı, birbirinden ilginç ve çok yönlü çalışma alanları sunduğumuz ve aradığımız özelliklerden sadece bazıları. İnsan kaynaklarımızla birlikte sizin özel tecrübelerinize ve yeteneklerinize uygun iş sahasını tespit edeceksiniz. Kendi uzmanlık alanınızı tespit etmeniz ve ona göre geliştirmenizde size yardımcı olacağız.

Ekibimizden olarak şekilcilikten ve normlardan uzaklaşabilmeniz de gerekecektir. Ancak bu şekilde müşterilerimiz için özel çözümler üretebilirsiniz. Sizden bağımsız ve bir girişimci ruhu ile çalışabilmenizi bekliyoruz. Tabii ki son derece profesyonel ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak.
Bu şekilde hem Şirketimize güç katacaksınız hem de kendi kariyerinizi ilerleteceksiniz.
info@yssconsulting.com.tr adresine göndereceğiniz yazılı başvurularınıza ve sorularınıza insan kaynakları departmanımız memnuniyetle yanıt verecektir.

Saygılarımızla