Hakkımızda

YSS Consulting

2000 yılında 3568 sayılı Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet gösteren Yabancı Sermayeli Şirketlere danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.
Ofisimiz şirketlerin kurululuş aşamasından başlayarak tüm beklentileri karşılayabilmekte ve müşterilere özel çözümler getirmektedir. İhtiyaç ve taleplere en kısa zamanda doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ile karşılık vermek en büyük önceliğimizdir.

Uluslararası tecrübeye sahip seçkin ekibimiz, müşterilere tüm aşamalarda eksiksiz bilgi sunarak, sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için üst düzey danışmanlık vermekte ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Başarımızı taviz vermediğimiz değerlerimize borçluyuz;
Doğruluktan ve mükemmellikten vazgeçmiyoruz.
Verimli çalışabilmek için açık ve etkili iletişimi ön planda tutuyoruz.
İlişkilerimizi saygı, hoşgörü ve eşitlik ilkeleri üzerine kuruyoruz.
Hedeflerimize ulaşmak için hiçbir sorumluluktan kaçınmıyoruz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Yaratıcılığı, yenilikçiliği, risk almayı teşvik ederek işimize değer katıyoruz. Almanya ve Avusturya Başta olmak üzere Tüm Almanca konuşulan ülker özel ilgi alanımızdır. Büromuz AHK İstanbul (Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası) üyesidir. Ayrıca Avusturya Ticaret Ofisi ile danışmanlık ilişkileri yürütmekteyiz.

Dökümantasyon

YSS Consulting tanıtım broşürünü PDF olarak İndirmek isterseniz lütfen    buraya   tıklayın.
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Danışmanlık
0
+
Mutlu Müşteri